Connect with us

Biznes i finanse

Jaki powinien być grawer na długopisie?

Published

on

Zastanawiasz się, jaki powinien być grawer na długopisie? To zupełnie zrozumiałe. W końcu długopis jest jednym z tych uniwersalnych, a jednocześnie funkcjonalnych prezentów, które pasują na niemal każdą okazję. Jednak kwestia napisu, która pozostanie na nim już na zawsze, nie powinna być kwestią przypadku. 

Grawer na długopisie – poznaj nasze propozycje 

Na początku warto zaznaczyć, że grawerowanie piór i długopisów możliwe jest m.in. w sklepie internetowym salonparker.pl. Szeroka oferta różnorodnych ekskluzywnych artykułów do pisania sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dodatkowo przekrój cenowy jest bardzo zróżnicowany. Dzięki temu zakup nie będzie wiązał się z całkowitym zrujnowaniem budżetu czy wydaniem wszystkich oszczędności. Jaki więc powinien być grawer na długopisie lub piórze? Najważniejsze, aby był spersonalizowany. Umieszczanie niewiele co gorsza – nic nie znaczących słów – mija się z celem. W umieszczaniu grawerów chodzi przede wszystkim o to, aby wiązały się z najpiękniejszymi wspomnieniami, zabawnymi sytuacjami czy anegdotami, które są w stanie zrozumieć tylko dwie osoby (osoba obdarowywana i pomysłodawca). 

W przypadku, gdy grawer na długopisie ma pojawić się np. z okazji awansu, to z powodzeniem może użyć tutaj następujących sformułowań: “Jestem z Ciebie dumny/dumna”, “Dobra robota!” czy najprostsze, ale jakże znaczące: “gratulacje!”. W przypadku urodzenia mogą to być zwięzłe, ale jednoznaczne życzenia urodzinowe. Ciekawą alternatywą dla klasycznego i pospolitego napisu: “wszystkiego najlepszego” może być np. “gwiazdy z nieba” czy “spełniaj marzenia”. Podobnie sytuacja wygląda, jeśli grawer na długopisie pojawi się z okazji np. zakupu pierwszego własnego mieszkania. 

Jak widać, wymyślenie graweru na dlugopisie nie musi być skomplikowanym zadaniem. W rzeczywistości odrobina kreatywności i gotowe.

Continue Reading