Connect with us

Dom i ogród

Dodatki, które diametralnie odmienią wygląd wnętrz

Published

on

Jesteś zdania, że aby diametralnie odmienić wygląd wnętrza, konieczny jest gruntowny remont? nic bardziej mylnego! W rzeczywistości wystarczy niewielkie przemeblowanie i wymiana dodatków i akcesoriów, aby przestrzeń zmieniła się nie do poznania! Być może zabrzmi to niewiarygodnie, ale nawet najdrobniejsze zmiany mają gigantyczną moc.

Czy są wśród nas osoby, które nie lubią zmian? Tak właśnie myśleliśmy! W przypadku wnętrz decyzję o kapitalnym remoncie zrywanie podłóg, czy wyburzaniu ścian, możesz odłożyć na później. Jeśli chcesz nadać swojemu mieszkaniu nic świeżości i delikatności… postaw na dodatki! 

Tekstylia 

Gruntowna wymiana poduszki czy narzuty na łóżko to jedna z najprostszych, a jednocześnie najbardziej efektywnych i spektakularnych zmian. Masz dość jasnego i stonowanego salonu? To dokonały moment, aby dodać mu nieco koloru i charakteru. Wyjątkowe i niepowtarzalne dodatki, które nadają Twoim kątem magicznego, skandynawskiego klimatu znajdziesz w sklepach internetowych

Dekoracje

Olbrzymią popularnością wśród miłośników wnętrzarstwa cieszą się wszelkiego rodzajów suszone kwiaty. Jest to zupełnie zrozumiałe. W związku z tym, że ilość rodzajów i odmian roślin jest naprawdę imponującą, znalezienie najwłaściwszej nie powinno stanowić zbyt dużego problemu. Co więcej, suszenie kwiatów to proces, który powodzeniem wykonasz samodzielnie w domu!

Zasłony

Odpowiednio dobrany fason i wzór są w stanie nie tylko podkreślić, ale również dopełnić w styl danej aranżacji. Z koeli gładkie fasony w neutralnych barwach sprawiają, że wnętrze wydaje się o wiele bardziej przytulne i harmonijne. Nieco odważniejsi mogą pokusić się o nieco odważniejsze, a nawet neonowe kolory w niecodzienne wzory lub tekstury! Obok takiego elementu wystroju nie sposób jest przejść obojętnie. 

Continue Reading